Ünsal ERMİŞ
UzaySpor Blog'ta yayınlanmış 3 yazısı bulunmaktadır.
Spor 7/24 Satış Pazarlama Müdürü-Beden Eğitimi Öğretmeni
0
04
Aralık

Hentbol Kaleleri Üzerine İncelemeler

Hentbol Kalesi Nasıl Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hentbol kalesi 2 metre yüksekliğinde 3 metre genişliğindedir. Futbol kalecisinin aksine hentbol kalecisi köşeye giden toplara atlamak yerine el ve ayaklarını kullanarak golü kurtarmaya çalışır. Hentbol kalelerinin tamamı seyyardır, taşınabilir.


0
01
Aralık

Hentbol Kale Filelerinin Özellikleri

Hentbol Kale Filesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor branşlarında kale varsa filesi de vardır. Futboldakinden daha fazla gol olan bir spor olan hentbolda golün ardından top, çok daha hızlı bir şekilde oyuna sokulur. Bu yüzden auta giden topları tutması açısından hem kale arkasına büyük bir file gerilir, hem de kale filesi takılır. Hentbol kale filelerinin de çeşitleri vardır.

0
23
Kasım

Özellik Olarak Voleybol Fileleri

Voleybol Filesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diğer spor branşlarından bariz bir şekilde farklı olarak voleybol, ''file oyunu'' üzerine kuruludur. Filenin yüksekliği, oyuncuların fileye teması, hücum vuruşu anındaki topun fileye göre yüksekliği gibi oyunu etkileyen birçok değişken, direkt olarak voleybol filesiyle ilgilidir. Voleybolun popüler bir dış mekan sporu olması, oynamak için sadece fileyi bağlayabileceğiniz iki nokta ve bir voleybol topu bulmanızla alakalıdır. Türkiye'de çeşitli özellikte voleybol filelerinin imalatı ve ithalatı yapılmaktadır. Size uygun olan fileyi bulmak için bu satırları okumanız yeterli olacaktır.